Ana sayfa

Beijing Ruicheng Medical Supplies Co., Ltd.

şirket Profili

Beijing Ruicheng Medical Supplies Co., Ltd. (BJRC) 2009 yılında kurulmuş olup, Çin'in en büyük neşter ve delme cihazı üretiminden biridir.Teknisyenlerimiz tıbbi cihaz alanında 10 yıldan fazla deneyime sahiptir.

2014'ten itibaren yeni Çin ulusal SFDA kaydına sahibiz, ayrıca ABD FDA kaydına sahibiz ve ISO 13485 ve 9001 sertifikalarını koruyoruz.Biz sadece ürünleri tedarik etmiyoruz, tasarım, malzeme tedariği, montaj, test etme, paketleme, sterilizasyon kolaylaştırma, tedarik zinciri yönetimi ve sipariş yerine getirme hizmetlerini de sağlıyoruz.

Yerli ve uluslararası müşterilerle iyi ve uzun vadeli ortaklıklar sürdürüyoruz.


Değer

Her müşterinin memnuniyetini ve başarısını taahhüt ediyoruz.Hem işletme hem de dünya için yenilik arayışı.Alla ilişkisinde güvene ve kişisel sorumluluğa odaklanmak,

Misyon

İnsanların sağlık düzeyini iyileştirmelerine yardımcı olun, kullanıcılara güvenli ve güvenilir tıbbi ürünler ve hizmetler sağlayın.

sürüm

Hedef 20 yıl içinde dünya standartlarında bir tıbbi cihaz üreticisi olmaktır.

Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz

Çeşitli büyük uluslararası tıbbi sergilere katıldı ve ürünlerimiz Tayvan'da altın madalya kazandı

 

Dünya çapında ticaretin ve müşterilerin ölçeğini artırıyoruz.İyi itibarımızla müşterilerimizin güvenini kazandık.Ülkemizin modernleşmesine yardımcı olur ve dünyanın geri kalanıyla ekonomik ve teknik alışverişi teşvik eder.Ayrıca diğer ülkelerle dostluğu geliştirmeyi ve olumlu bir etki yaratmayı dört gözle bekliyoruz.

Sizinle birlikte el ele, şanlı bir gelecek yaratmanızı içtenlikle umuyoruz.

Beijing Ruicheng Medical Supplies Co., Ltd.
Beijing Ruicheng Medical Supplies Co., Ltd.
Beijing Ruicheng Medical Supplies Co., Ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Doğu Avrupa

Orta Doğu

İş türü

Üretici

Markalar : sağ

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 1000000-5000000

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Beijing Ruicheng Medical Supplies Co., Ltd. Sertifikalar Çin Beijing Ruicheng Medical Supplies Co., Ltd. Sertifikalar Çin Beijing Ruicheng Medical Supplies Co., Ltd. Sertifikalar Çin Beijing Ruicheng Medical Supplies Co., Ltd. Sertifikalar