Ana sayfa Haberler

Yeni Tip Emniyetli Lanset

şirket Haberler
Yeni Tip Emniyetli Lanset
hakkında en son şirket haberleri Yeni Tip Emniyetli Lanset

CE/ ISO1348 Onaylı Cerrahi Alet Güvenlik Lancet

 

Tanımı Güvenlik Kan Lancet

 

Özellik:
1. Maksimum koruma
benzersiz tek kullanımlık tasarım, iğne kullanımdan önce ve sonra tamamen korumalıdır.böylece farklı kişiler arasında iğne batması yaralanması ve çapraz kontaminasyon riskini en aza indirir.Yeniden yüklenemez veya yeniden kullanılamaz ve otomatik olarak geri çekilir ve ekstra güvenlik için kilitlenir, hasta ve sağlık profesyonellerini iğne batması yaralanmalarından korur.
2. Steril: gama ışıması, emniyet kapağı ile korunan iğne, Dahili iğne koruma sistemi.
3. Minimum doku hasarı: iğne titreşimlerini ortadan kaldırmak için doğrusal iğne takibi, tek seferlik çalışmayı sağlamak için kullanımdan sonra basılı kalan bir serbest bırakma düğmesi.
4. yüksek kaliteli üç eğimli ve Yüksek hızlı teslimat ve penetrasyon yöntemi, hasta ağrısını ve klinisyen hatasını en aza indirir.
5. Delinme bölgesine uygulanan basınç önceden belirlendiğinden, yeterli kan numunesi cilt penetrasyonu sırasında parmak ile cihaz arasında doğru mesafeyi garanti eder.Bu, nihai penetrasyon derinliği kontrolünü ve yeterli bir kan numunesi boyutunu garanti eder.
6.Kolay kullanım - kullanımı kolay düğmeli tasarım, sadece 2 adımlı işlem, yeni kullanıcılar için minimum eğitim gerektirir

 

Güvenlik lansetleri, kılcal kan örneklemesi için tasarlanmış steril, tek kullanımlık cihazlardır.

 

Hastaneler, klinikler, laboratuvarlar, doktor muayenehaneleri ve hem hastaların hem de profesyonellerin kendilerini güvende hissetmeleri gereken her yerde kesici alet yaralanmalarını önleme programlarının ayrılmaz bir bileşenidirler.Güvenlik lansetleri kullanılarak iğne batması yaralanmaları ve enfeksiyonlar en aza indirilebilir.

 

 

 

 

Veri sayfası Güvenlik Kan Lancet

Şartname 28G, 30G ...... vb.
Renk Çeşitli
Malzeme PP
Uygulama Cildin bağımsız olarak delinmesi
Özellik Tek kullanımlık, Bağımsız

 

 

Resimleri Güvenlik Kan Lancet

hakkında en son şirket haberleri Yeni Tip Emniyetli Lanset  0

 

hakkında en son şirket haberleri Yeni Tip Emniyetli Lanset  1

 

 

Hakkımızda:
Beijing Ruicheng Medical Supplies Co. Ltd. (BJRC) 2009 yılında bulundu, Çin'de Lancet, Safety Lancet ve Lancing cihazının profesyonel üretimidir. Teknisyenlerimiz tıbbi cihaz alanında 15 yıldan fazla deneyime sahiptir.2010 yılında SFDA kayıt sertifikasını aldık, ayrıca ABD FDA'ya kayıtlıyız ve IS013485'i koruyoruz.Biz sadece ürünleri üretmiyoruz, aynı zamanda tasarım, malzeme tedariği, montaj, test, paketleme, sterilizasyon kolaylaştırma, tedarik zinciri yönetimi ve sipariş karşılama gibi hizmetleri de sağlıyoruz. Uluslararası ve yerli müşterilerle iyi ve uzun vadeli ortaklıklar kuruyoruz.

Değer:
Her bir müşterinin memnuniyetini ve başarısını taahhüt ediyoruz.
Hem işletme hem de dünya için yenilik arayışı.
Tüm ilişkilerde güvene ve kişisel sorumluluğa odaklanın.

Misyon:
İnsanların sağlık düzeyini iyileştirmelerine yardımcı olun, kullanıcılara güvenli ve güvenilir tıbbi ürünler ve hizmetler sağlayın.

Görüş:
Hedef 20 yıl içinde dünya standartlarında bir tıbbi cihaz üreticisi olmaktır.

Pub Zaman : 2022-01-12 13:25:42 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Beijing Ruicheng Medical Supplies Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Lily

Tel: 18910106615

Faks: 86-010-6167-8702

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin